Zapraszamy do

PLAŻA APARTAMENT w Ustroniu Morskim

Ustronie Morskie leży w odległości 15 km na wschód od Kołobrzegu. Krajobraz okolic Ustronia Morskiego tworzy pagórkowata równina. O znaczeniu Ustronia dla turystyki i wypoczynku decyduje położenie nad Bałtykiem. Brzeg morski jest wysoki i stromo opada ku morzu. Szeroka i piaszczysta plaża oraz łagodne nachylenie dna morskiego decydują o atrakcyjności wybrzeża dla kąpieli słonecznych i wodnych.

Klimat Ustronia Morskiego klasyfikowany jest jako klimat morski o umiarkowanym natężeniu bodźców klimatycznych. Specyficzną cechą bioklimatu Ustronia jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych. Najkorzystniejsze warunki do inhalacji aerozolem występują na plaży podczas wiania bryzy morskiej.

Zawartość jodu w powietrzu waha się w granicach 0,75-2,53 mikrograma/mm 3 i jest najwyższa w warunkach klimatu morskiego na kontynencie europejskim. Wartość natężenia promieniowania słonecznego w Ustroniu Morskim w okresie wiosennym i jesiennym jest wyższa niż w innych rejonach kraju. Bardzo ważnym czynnikiem bioklimatycznym są zbiorowiska roślinne (nadmorski kompleks boru sosnowego, parki bukowe).

Ustronie Morskie jest jedną z najpiękniejszych gmin nadmorskich polskiego wybrzeża Bałtyku. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Ustronia Morskiego - miasta położonego na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Na turystów czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda, mikroklimat pozbawiony wpływu przemysłu.
ustronie morskie apartamenty apartamenty ustronie morskie

Zapytaj o wolne miejsca!

NASZE APARTAMENTY

Apartament nr 1 - z pięknym dużym tarasem, osobnym wejściem
Apartament nr 2 - z pięknym dużym tarasem, osobnym wejściem
Apartament nr 3 - z pięknym dużym tarasem, osobnym wejściem
Apartament nr 4
Apartament nr 5 - z widokiem na morze
Apartament nr 6
Apartament nr 7 - z widokiem na morze
Mieszkanie nr 8
Mieszkanie nr 9

GALERIA